Nasza mała masarnia - asortyment wyrobów

Awatar użytkownika
Ela K.
Posty: 347
Rejestracja: 06 lis 2016, 16:37
Lokalizacja: Ostróda

Re: Nasza mała masarnia - asortyment wyrobów

Post autor: Ela K. »

Sylwek tak się zastanawiam czy tak szeroki asortyment od początku to nie za dużo .
[align=center]"Dobrze widzi się tylko sercem. Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu" Antoine de Saint-Exupéry – Mały Książę[/align]
Awatar użytkownika
KURP
Posty: 249
Rejestracja: 08 lis 2016, 19:42

Re: Nasza mała masarnia - asortyment wyrobów

Post autor: KURP »

Piotr coś z tego wybierze ;)
Awatar użytkownika
Ela K.
Posty: 347
Rejestracja: 06 lis 2016, 16:37
Lokalizacja: Ostróda

Re: Nasza mała masarnia - asortyment wyrobów

Post autor: Ela K. »

KURP pisze:Piotr coś z tego wybierze ;)

No będzie musiał :D
[align=center]"Dobrze widzi się tylko sercem. Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu" Antoine de Saint-Exupéry – Mały Książę[/align]
Awatar użytkownika
Sivon
Posty: 36
Rejestracja: 25 lis 2016, 12:31
Lokalizacja: Wrocław

Re: Nasza mała masarnia - asortyment wyrobów

Post autor: Sivon »

Sylwek z asortymentem zaszalał niczym pewien Paweł z pewnego forum :)
Awatar użytkownika
Ela K.
Posty: 347
Rejestracja: 06 lis 2016, 16:37
Lokalizacja: Ostróda

Re: Nasza mała masarnia - asortyment wyrobów

Post autor: Ela K. »

Sivon pisze:Sylwek z asortymentem zaszalał niczym pewien Paweł z pewnego forum :)


Buhahahahaha :D
[align=center]"Dobrze widzi się tylko sercem. Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu" Antoine de Saint-Exupéry – Mały Książę[/align]
Awatar użytkownika
KURP
Posty: 249
Rejestracja: 08 lis 2016, 19:42

Re: Nasza mała masarnia - asortyment wyrobów

Post autor: KURP »

Sivon pisze:Sylwek z asortymentem zaszalał niczym pewien Paweł z pewnego forum :)


Aleś mnie rozbawił - mówi się pewien reżyser filmów akcji
Awatar użytkownika
Gonzo
Posty: 683
Rejestracja: 05 lis 2016, 8:48
Lokalizacja: Wysokie Mazowieckie

Re: Nasza mała masarnia - asortyment wyrobów

Post autor: Gonzo »

Roger pisze:Piotrek dawaj nazwy własne jak chcesz być rozpoznawalny ... nie ma Krakowskiej tylko Gruba Mazurska , nie ma myśliwskiej tylko Leśna Mazurska ... nie ma Polskiej surowej tylko Jeziorak, nue Szynka babuni tyko Przysmak tesciowej, nie Baleron tylko Karczek Mazurski etc ...
Po jaką cholerę powielać znane i być n-tym w kolejce ambicji ;)
Rób dobrze po swojemu nazwij po swojemu i wyróżniaj się jakością ;)


Tapniete z GT-I9500


Nie ma Lazdijajskiej, tylko golonkowa Gonza albo Golonkowa Pi'sa bo ten nasz wyrób jest inny od rolady lazdijajskiej.
A że Pisu wcześniej tego nie robił :) Już dziś namawiają mnie żebym zgłośił roladę tą w dziedzictwo :)
Awatar użytkownika
KURP
Posty: 249
Rejestracja: 08 lis 2016, 19:42

Re: Nasza mała masarnia - asortyment wyrobów

Post autor: KURP »

Gonzo pisze:A że Pisu wcześniej tego nie robił :) Już dziś namawiają mnie żebym zgłośił roladę tą w dziedzictwo :)



Dziedzictwo po koledze Gonzo ;) czemu nie :)
Awatar użytkownika
kik
Posty: 4
Rejestracja: 10 lis 2016, 4:03

Re: Nasza mała masarnia - asortyment wyrobów

Post autor: kik »

Witam
Nie ośmielę się doradzać koledze tak doświadczonemu jak Janpan, ale ponieważ zadał pytanie, to odpowiem co ja na jego miejscu próbował bym wprowadzić jako jeden z asortymentów. Mianowicie wyroby z dziczyzny.Dlaczego akurat to?Po pierwsze jeżeli chciałby być postrzegany jako wytwórca wyrobów tradycyjnych to czyż jest coś bardziej tradycyjnego w menu Polaków niż właśnie dziczyzna? Po wtóre szanowny kolega Janpan ma w tym ogromne doświadczenie, a również sądząc z opisów jego dotychczasowych w tej materii dokonań, dostęp do wspaniałego surowca.
P.S.
Korzystając z okazji pozdrawiam szacowne grono użytkowników tego forum , o którego istnieniu dowiedziałem się z FB.
Mam nadzieje , że pozwolicie mi korzystać z Waszej wiedzy i doświadczenia jako cichemu czytelnikowi, takiemu jakim jestem i na kilku forach podobnych.
Awatar użytkownika
tusiaczek
Posty: 313
Rejestracja: 06 lis 2016, 14:44
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Nasza mała masarnia - asortyment wyrobów

Post autor: tusiaczek »

Ja tam nie wyobrażam sobie asortymentu Twoich wyrobów bez jałowcowej... takiej dobrej jak w Rytych jeszcze nie jadłem. I właśnie sobie przypomniałem że miałem Cię zmolestować o przepis :mrgreen:
Odpowiedz

Wróć do „Nasza mała masarnia”